Nie żyje 28-letnia aktorka Jessica FalkholtW szpitalu St. George w Sydney zmarła Jessica Falkholt, 28-letnia australijska aktorka, która w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia uległa potwornemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda serialu „Zatoka serc” odeszła dzień po pogrzebie swoich rodziców i siostry Annabelle, którzy zginęli w tym samym tragicznym zdarzeniu.

Jessica Falkholt walczyła o życie przez ponad dwa tygodnie. Aktorka doznała skomplikowanych obrażeń mózgu oraz narządów wewnętrznych. Jeszcze kilka dni temu lekarze określali jej szanse na przeżycie na 50 procent, ale stan aktorki nie poprawiał się. W czwartek członkowie najbliższej rodziny zdecydowali o odstąpieniu od uporczywej terapii, która podtrzymywała funkcje życiowe 28-latki.

Gwiazda serialu „Zatoka serc” zmarła kilkanaście godzin po pogrzebie swoich rodziców – Larsa (†69 l.) i Vivian (†60 l.) oraz siostry Annabelle (†21 l.). Zostali oni pochowani na cmentarzu parafii St Marys w Concord na zachodnim wybrzeżu Sydney. W ceremonii wziął m.in. chłopak Anabelli. 21-latek nie był w stanie powstrzymać łez rozpaczy, gdy żegnano jego ukochaną.

Przypomnijmy, że do tragicznego wypadku doszło 26 grudnia w pobliżu Ulladulla, nadmorskiego miasteczka w Nowej Południowej Walii. W samochód, którym podróżowała rodzina Falkholt uderzył drugi pojazd. Oba auta zaczęły płonąć. Świadkowie wypadku zdołali wydostać tylko Jessikę i jej siostrę Anabellę. Rodziców aktorki oraz drugiego kierowcę trzeba było identyfikować po dokumentacji dentystycznej, gdyż ich ciała doszczętnie spłonęły.

Policja ustaliła, że mężczyzna, który zderzył się z samochodem Larsa Falkholta, przebywał wcześniej w klinice metadonu (środka stosowanego w leczeniu uzależnienia od heroiny).
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Nie żyje 28 letnia aktorka Jessica Falkholt

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz