Natalie Portman w zaawansowanej ciąży na Festiwalu Filmowym w WenecjiNajnowsze zdjęcia Natalie Portman z Wenecji potwierdzają krążące plotki – aktorka jest w drugiej ciąży. Biała jedwabna suknia podkreśliła zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Natalie Portman (35) jest obecnie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie promuje swoje dwa filmy. W środę aktorka pojawiła się na galowej premierze filmu “Jackie”, w którym wciela się w Jackie Kennedy, a dziś razem z córką Johnny’ego Deppa, Lily-Rose Depp, promowała film “Planetarium”.

Natalie Portman na premierę “Planetarium” wybrała piękną białą suknię z jedwabiu. Dopasowana kreacja z asymetrycznym dekoltem i wspaniałym trenem podkreśliła powiększony brzuszek gwiazdy. A więc już nie ma wątpliwości: Natalie Portman jest w drugiej ciąży!

Aktorka i jej mąż, Benjamin Millepied, wychowują już synka Alepha. Portman i Millepied poznali się, pracując przy słynnym filmie “Czarny Łabędź”. Za rolę profesjonalnej baletnicy Portman dostała Oscara.

Czy teraz czas na córeczkę? Już od jakiegoś czasu media donosiły, że Natalie Portman prawdopodobnie spodziewa się drugiego dziecka. Jej stylizacja z Wenecji ostatecznie potwierdziła donosy. Już za parę miesięcy Portman ponownie zostanie mamą. Serdecznie gratulujemy!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Natalie Portman w zaawansowanej ciąży na Festiwalu Filmowym w Wenecji

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz