Natalia Szroeder zrobiła z Quebonafide pantoflarza?!Miłość Natalii Szroeder (23 l.) do Quebonafide (27 l.) kwitnie. Fakt dowiedział się, że raper przyjął wokalistkę pod swój dach. Choć na scenie jest nieokiełznany i szalony, to w domowym zaciszu może pokazać swoją prawdziwą twarz! Kto by pomyślał?!

– Dotychczas Natalia dzieliła mieszkanie z bratem, co powodowało wiele niezręcznych sytuacji. Wolała więc spędzać czas w luksusowym mieszkaniu swojego chłopaka, gdzie czuła się dużo swobodniej. W końcu Quebo zaproponował jej, by się do niego wprowadziła – mówi nasz informator.

Ponoć Szroeder nie wahała się ani minuty i teraz nie żałuje, że niedawno wniosła do niego walizki. Wbrew pozorom raper to doskonały gospodarz, który robi wszystko, by Natalia czuła się u niego komfortowo. – Z okazji przeprowadzki Natalii kupił nowe doniczki i zasadził piękne kwiaty na balkonie, bo on uwielbia rośliny. Gdy tylko ma też okazję, gotuje dla niej posiłki – słyszymy. Nic tylko pozazdrościć takiego rozpieszczającego ukochaną chłopaka!
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Natalia Szroeder zrobiła z Quebonafide pantoflarza?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz