Natalia Szroeder wciąż szuka faceta?!Natalia Szroeder szuka chłopaka? Tak przynajmniej twierdzą tabloidy. Sama zainteresowana była nieźle rozbawiona doniesieniami. W rozmowie z Plejadą odniosła się do pytania o ideał faceta.

Natalia Szroeder (23 l.) jest atrakcyjną i niezwykle utalentowaną piosenkarką. Wykonawczyni przebojów “Lustra” i “Zamienię Cię” dużo koncertuje. Miniony rok poświęciła też na treningi do “Tańca z gwiazdami”, który ostatecznie wygrała w parze z Janem Klimentem. Choć dużo się pisze o jej aktywności muzycznej, Natalia Szroeder niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Zapytaliśmy artystkę o jej życie uczuciowe oraz rewelacje, jakie pojawiały się ostatnimi czasy na łamach różnych magazynów i serwisów plotkarskich. Ponoć szuka chłopaka.

- Lubię ten temat! (śmiech) Po pierwsze: nie szukam chłopaka. Czytałam, że mój chłopak musi być wysoki, przystojny i dobrze ustawiony. Bardzo mnie to rozbawiło! (…) Po swoich wyborach widzę, że albo coś “zatrybi”, albo nie! – powiedziała nam roześmiana Natalia Szroeder. – Nie mam chłopaka, ale jestem szczęśliwa! Pracuję, gram koncerty. Jak ktoś przyjdzie, to przyjdzie, a jak nie, to nie, trudno – dodała piosenkarka.

Jak odpowiedziała na pytanie, jaki powinien być jej idealny partner? Jak oceniła swoje poprzednie związki?
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Natalia Szroeder wciąż szuka faceta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz