Natalia Szroeder mocno zazdrosna o QueboZwiązek “pięknej i bestii” polskiego show biznesu nieprzerwanie budzi wiele emocji. Kuba i Natalia już chyba pogodzili się z tym faktem i przestali się ukrywać z łączącym ich uczuciem. Mają już za sobą milowy krok każdej relacji – oficjalny debiut na Instagramie. Doszło do niego na profilu Kuby Wojewódzkiego.

Niedawno media donosiły, że para już nawet razem zamieszkała, a wokalista “trzyma rapera pod pantoflem”. Jak donosi nasze źródło, Szroeder jest mocno zazdrosna o chłopaka i zdaje sobie sprawę ze skali uwielbienia, jakim wytatuowanego rapera darzą młode fanki.

Natalia czuje się niepewnie w związku z Kubą. Nie ma podstaw, by mu nie ufać, ale postanowiła, że będzie go dyskretnie sprawdzać. Czasami pojawia się na jego występach i obserwuje, co się dzieje. Wie, że Quebo budzi zachwyt wśród nastoletnich fanek. Obawia się tego, że mogłoby się coś wydarzyć po koncercie – zdradza nasze źródło.

Jak dodaje nasz informator, Natalia na koncercie w Piotrkowie Trybunalskim, o którym pisaliśmy w połowie czerwca, pojawiła się niespodziewanie.

Chciała zrobić mu “niespodziankę”, a przy okazji zobaczyć jak to wszystko wygląda. Ogólnie Quebo jest poza sceną bardzo grzecznym chłopakiem, który tylko na scenie gra bad boy’a, ale Szroeder jest mocno zazdrosna, bo fanki wysyłają mu nagie zdjęcia, wyznania miłości itd. On nie daje jej podstaw do niepokoju, co jednak nie zmniejsza jej zaniepokojenia.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Natalia Szroeder mocno zazdrosna o Quebo

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz