Natalia Szroeder ma nowego faceta!Natalia Szroeder jest w związku. Wokalistka spotyka się z popularnym raperem Quebonafide! Natalia Szroeder nie chwali się życiem prywatnym. Tak samo nie pochwaliła się nowym związkiem. Zrobił to za nią jej brat, który opublikował zdjęcie z siostrą i jej nowym chłopakiem, raperem Quebonafide. Wspólnie wybrali się na mecz Polska-Nigeria.

Również osoba z otoczenia rapera była bardziej wylewna niż on sam.

Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę – zdradził informator Pudelkowi.

Ich związek jest sporym zaskoczeniem. Wizerunek Szroeder i Quebonafide ze sobą kontrastują. Ona uchodzi za spokojną osobę, natomiast wytatuowany raper budzi kontrowersje. Wielokrotnie farbował włosy na zielono czy fioletowo, swoje zęby ozdabia złotymi nakładkami, a na koncertach występował w samych bokserkach.

Czekamy na potwierdzenie tej informacji, aczkolwiek patrząc na to, że raperzy stronią od chwalenia się w mediach swoim życiem prywatnym, możemy nie dostać oficjalnego potwierdzenia.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Natalia Szroeder ma nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz