Natalia Siwiec wydaje 15 tys. złotych miesięcznie na dom!Była utrzymanka Damiana Gorawskiego, Natalia Siwiec, na początku swojej kariery, rozpoczętej na trybunie Euro 2012, zdobywała popularność głównie rozbierając się i opowiadając dziwne rzeczy dziennikarzom. Dogadała się także ze stacją telewizyjną Viva w sprawie własnego reality show, w którym mogłaby pokazać jeszcze więcej. Na potrzeby programu Enjoy the View przeprowadziła się z partnerem do willi pod Warszawą. Nie była jednak zachwycona. Narzekała w wywiadach, że wszędzie ma daleko, oprócz lasu, ale do lasu nie chodzi.

Na szczęście los niedawno się odmienił. Natalia wprawdzie zapowiedziała kilka miesięcy temu, że rezygnuje z rozbierania się i zamierza zostać poważną aktorką, to jednak zrobiła wyjątek dla reklamodawców. Dzięki kampaniom reklamowym, które powstały na Ibizie i w Paryżu, zarobiła tyle, że stać ją na przeprowadzkę do kolejnego domu. Nie zdecydowała się jednak kupić nieruchomości na własność. Jak donosi Fakt, znów wynajmuje dom, za 15 tysięcy złotych miesięcznie.

Posiadłość, w której mieszka Natalia, znajduje się w warszawskim Wilanowie – zdradza znajomy celebrytki. Ma około 150 metrów kwadratowych, eleganckie wnętrza i efektowny ogród.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Natalia Siwiec wydaje 15 tys. złotych miesięcznie na dom!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz