Natalia Siwiec na spacerze z córką!Na to zdjęcie czekali wszyscy fani gwiazdy! Natalia Siwiec, która została mamą zaledwie tydzień temu, już zdecydowała się dodać pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie ze spaceru z córką Mią, która leży w wózku. I to BARDZO DROGIM wózku… Ile dokładnie kosztował?

Natalia Siwiec urodziła dziecko! W poniedziałek 21 sierpnia 2017 roku, przyszła na świat pierwsza córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego, której dali na imię Mia. Chociaż ciąża Natalii Siwiec przez długi czas była ukrywana w sekrecie, to po porodzie gwiazda bardzo szybko wróciła do regularnego dodawania postów na swoje social media. Teraz pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru ze swoją córeczką. Przypomnijmy, że podobnie było w przypadku Anny i Roberta Lewandowskich, którzy również dodali na Instagram zdjęcie z wózkiem, w którym leżała ich córka, Klara. Czyżby Siwiec chciała takiego rozgłosu dla swojej nowo narodzonej córeczki, jaki ma w tej chwili Klara Lewandowska? Bardzo możliwe, bowiem wózek, który znajduje się na zdjęciu ze spaceru Natalii Siwiec z córką, jest jeszcze droższy niż którykolwiek z wózków Lewandowskich. A o tym na pewno będą pisać wszyscy! Ile kosztuje?

Natalia Siwiec po porodzie wygląda naprawdę świetnie! Ze zdjęcia, które wstawiła właśnie na swój Instagram możemy wywnioskować, że młoda mama czuje się dobrze i korzysta z pogody, wychodząc z małą Mią na spacery do parku. Oprócz świetnego wyglądu Siwiec, uwagę przykuwa też wózek dziewczynki. Po zamieszaniu z wózkami Klary Lewandowskiej, które kosztowały niemałą fortunę, postanowiliśmy sprawdzić, czy Natalia Siwiec również zdecydowała się na kosztowny model. Odpowiedź brzmi: TAK!

Natalia Siwiec dla swojej córeczki Mii, wybrała wózek marki Silver Cross, a dokładnie model Aston Martin. Jak udało nam się dowiedzieć, ten biało-szary wózek kosztuje naprawdę duże pieniądze! Wózek Natalii Siwiec kosztuje bowiem… 15 tysięcy złotych! Po dokładnych oznaczeniach marki i opisaniu modelu wózka na Instagramie, wnioskujemy, że był to prezent od marki Silver Cross, a gwiazda nie zapłaciła za niego z własnej kieszeni.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Natalia Siwiec na spacerze z córką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz