Natalia Siwiec musi balować!Zagraniczne wojaże, wyjścia ze znajomymi, a przy tym praca modelki. Mimo że Natalia Siwiec (33 l.) uchodzi za jedną z najbardziej zwariowanych i imprezowych celebrytek, okazuje się, że ledwo dotrzymuje kroku swojemu mężowi Mariuszowi Raduszewskiemu (40 l.)

– Mariusz jej nie odpuszcza i nie pozwala zwolnić tempa. Cały czas chce, by Natalia była tak popularna jak po Euro 2012 – mówi Faktowi znajomy gwiazdy. Co więcej, okazuje się, że Raduszewski lubi imprezować jeszcze bardziej niż jego znana żona.

– Oboje kochają wyjścia ze znajomymi, ale to Mariusz jest prawdziwym królem towarzystwa. Natalia ma na głowie dużo sesji i projektów, często wraca do domu zmęczona. Mariusz, mimo że też ma swoje obowiązki, ma więcej energii i zasypuje ją kolejnymi imprezowymi propozycjami – zdradza osoba z otoczenia pary. Choć trudno w to uwierzyć, największa polska seksbomba czasami też wolałaby zaszyć się w domu i przykryć ciepłym kocem, zamiast balować do świtu.

Śledzisz wszystkie doniesienia ze świata show-biznesu? Uwielbiasz skandale i plotki? Wystarczy dobry refleks, szczegółowa wiedza na temat gwiazd oraz odrobina wolnego czasu, by szybko, łatwo i przyjemnie zarobić na celebrytach. Odpowiedz poprawnie na pytania w jak najkrótszym czasie i zgarniaj kasę.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Natalia Siwiec musi balować!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz