Natalia Siwiec krytykuje swój stary styl!Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Zdaniem wielu ubiera się coraz lepiej, ale kiedyś bywało z tym różnie. Zresztą sama Siwiec bardzo krytycznie ocenia swój dawny styl. Natalia Siwiec była jednym z gości na niedawnej gali Doskonałości Mody “Twojego Stylu”. Modelka zwracała uwagę oryginalną suknią. Wcześniej jednak Siwiec zwracała uwagę z innego powodu. Co teraz mówi o swoim dawnym wizerunku?

- Ubierałam się paskudnie. Moda się zmienia, ale ja ubierałam się tandetnie, źle. To naprawdę nie było zbyt dobre – powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.

- Nosiłam złą fryzurę, nosiłam cieńsze brwi, byłam grusza. To było tandetne. Jak patrzę na niektóre zdjęcia, do których nie wszyscy mają wgląd, to widzę, że lubiłam bardzo dużo kolorowego, kłóciło się wszystko ze sobą. Lubiłam, jak się bardzo świeci. Dzisiaj nie jestem w stanie założyć czegoś, co ma brylanciki – mówi Siwiec i dodaje “gdyby nie te 7 kilo nadwagi i przylizane włosy…”.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Natalia Siwiec krytykuje swój stary styl!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz