Natalia Siwiec już nigdy się nie rozbierze!Natalia Siwiec do tej pory chętnie pokazywała swoje wdzięki i przyjmowała zaproszenia do rozbieranych sesji. Jednak obecnie woli skupiać się na karierze aktorki, niż modelki. Gwiazda zdecydowała, że już nigdy nie wystąpi nago. Tylko nam tłumaczy powody swojej decyzji. Fani jej wdzięków będą zrozpaczeni! Dwadzieścia lat pozowania nago i wystarczy! Natalia Siwiec (33 l.) postanowiła, że już nigdy nie zrzuci wszystkich ciuszków przed obiektywem aparatu.

– Wprawdzie wyznaję zasadę „nigdy nie mów nigdy”, ale w tym konkretnym przypadku mogę śmiało powiedzieć, że już nigdy się nie rozbiorę. I to nawet wówczas, gdy z taką propozycją zgłosi się jakiś renomowany magazyn – mówi Natalia Faktowi. – Myślę, że chyba jestem już na to za stara… – tłumaczy.

Po raz pierwszy Siwiec sfotografowała się nago już w wieku 13 lat – wówczas była to jeszcze tylko zabawa z koleżanką. Potem wielokrotnie rozbierała się do naga, a efekty można było oglądać m.in. w „Playboyu”. Ale teraz modelka bez żalu porzuca to zajęcie. – Nie przyjmuję już propozycji rozbieranych sesji. Coś się u mnie zmieniło pod tym względem. I to do tego stopnia, że czasami, patrząc na moje niektóre zdjęcia, myślę sobie: „Jak ty mogłaś to robić?” – zwierza się Faktowi gwiazda. Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Natalia Siwiec już nigdy się nie rozbierze!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz