Natalia Siwiec i jej wakacje na Ibizie!Natalia Siwiec umiejętnie wykorzystuje swoje pięć minut w show-biznesie. Modelka wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim uwielbia chwalić się luksusowym życiem, które prowadzi. Tym razem Miss Euro 2012 udała się na gorące wakacje na imprezową Ibizę. Zobaczcie, jak wypoczywa!

Natalia Siwiec z pewnością może powiedzieć, że osiągnęła w rodzimym show-biznesie szczyt popularności. Modelka zdobiła okładki wielu magazynów (w tym “Playboya”), jest bohaterką artykułów w prasie i Internecie, zaś w mediach społecznościowych śledzą ją setki tysięcy fanów (obecnie Siwiec może się pochwalić 535 tysiącami followersów na Instagramie).

A to wszystko jedynie za sprawą kilku zdjęć, jakie wykonał jej w trakcie Euro 2012 nieznany fotograf. Natalia Siwiec eksponowała na nich swój biust w mocno wydekoltowanych bluzkach z orłem. Szybko została okrzyknięta Miss Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które odbywały się wtedy w Polsce i na Ukrainie.

Od tamtej pory media interesują się życiem Siwiec. A ona z kolei nie szczędzi dziennikarzom w wywiadach szczegółów dotyczących swojej prywatności. Głośno było m.in. o planowaniu przez Natalię Siwiec dziecka, jej ślubie w Las Vegas (który w Polsce nie ma mocy prawnej) oraz gorących półerotycznych sesjach modelki.

Miss Euro 2012 lubi w mediach społecznościowych chwalić się luksusowym życiem, które prowadzi u boku męża Mariusza Raduszewskiego. Pokazuje ubrania i dodatki najlepszych marek. Para często wyjeżdża też na wakacje do gorących i egzotycznych miejsc. Szczegółową relację z ich przebiegu Natalia Siwiec zamieszcza m.in. na swoim Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

Nie inaczej jest teraz, gdy zakochani wybrali się na Ibizę (to jedno z ich ulubionych miejsc wypoczynku). Modelka podzieliła się seksownymi zdjęciami, na których eksponuje swoją szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Wraz z przyjaciółmi para m.in. pływała na jachcie, kosztowała miejscowych specjałów oraz opalała się na gorących plażach.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Natalia Siwiec i jej wakacje na Ibizie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz