Natalia Siwiec i jej duchowa przemiana!Natalia Siwiec już od kilku dni bawi się na festiwalu Burning Man na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie. Jej wpisy na Instagramie wskazują na to, że to właśnie tam przeszła duchową przemianę! Co to jest Burning Man i kto bawi się na tej imprezie?

Natalia Siwiec wraz narzeczonym postanowiła zafundować sobie dawkę oryginalnych doświadczeń na festiwalu Burning Man. Od kilku dni celebrytka chwali się na Instagramie fotkami z pustyni w Nevadzie. Ucharakteryzowana na bohaterkę Mad Maxa Siwiec spędza czas na dobrej zabawie. Oprócz wieczornych imprez ma już za sobą m.in. bitwę na poduszki. Zanim wyjaśnimy duchowe uniesienia Natalii Siwiec, należy wyjaśnić, czym jest Burning Man? Nie jest to zwykły festiwal muzyczny. Burning Man to wydarzenie dla wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych i bardzo oryginalnych wrażeń.

Poprzebierani festiwalowicze bawią się w kurzu i piachu, w otoczeniu surrealistycznych rzeźb. Wieczorami toczą walki w klatkach na piankowe miecze. Do ich dyspozycji są też m.in. lesbijski namiot oraz taki, w którym można znaleźć “ludzkie ZOO”. Punktem kulminacyjnym festiwalu jest spalenie ogromnych rozmiarów kukły przypominającej człowieka. Dodajmy, że Burning Man to impreza dla bogaczy. Za szaleństwa na pustyni należy zapłacić 300 funtów od osoby. W ubiegłych latach na pustini bawili się m.in.: Mark Zuckerberg, Elon Musk (założyciel Tesla Motors) czy Larry Page (Google).

Duchowe doświadczenia Natali Siwiec na Burning Man

Miss Euro 2012 znakomicie wtopiła się tłum festiwalu. W oryginalnych stylizacjach walczyła m.in. z burzą piaskową. Pod jedną z fotografii umieściła podpis, który może sugerować, że doznała duchowej przemiany.

- Jestem z rodziny czerwonej kropki. Wszystko jest w twojej głowie. Twój umysł to centrum wszechświata – czytamy na Instagramie Siwiec.

Kto jeszcze bawił się na festiwalu Burning Man? W tłumie uczestników zauważono m.in. Paris Hilton, Heidi Klum, Katy Perry, Cara Delevingne.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Natalia Siwiec i jej duchowa przemiana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz