Natalia Siwiec coraz częściej myśli o macierzyństwie!Coraz częściej Natalia Siwiec jest pytana o plany powiększenia rodziny. Celebrytka ma już skończone 32 lata i w ostatnich wywiadach często podkreślała, że jest gotowa zostać mamą. – To jest już postanowione. Jak zdejmę aparat ortodontyczny, to planuję zajść w ciążę – powiedziała w wywiadzie dla plejady.pl.

– Obiecuję, że mówię to po raz ostatni i nie będę tego więcej powtarzać – chcę zostać mamą – przyznała Natalia Siwiec. – Najchętniej chciałabym mieć trójkę dzieci. Optymalnie byłoby, gdyby za jednym razem była dwójka, bliźnięta. Potem jeszcze jedno i byłabym naprawdę szczęśliwa. Ale nie wiem, czy mi się tak uda.

Natalia Siwiec będzie miała ściągany aparat najprawdopodobniej w lutym albo w marcu. w jednym z wywiadów powakacyjnych obiecała, że od tego momentu zacznie się z mężem starać o dziecko. Czas pokaże, czy dotrzyma słowa.

Od pewnego czasu jest twarzą kampanii „Płodny Polak”. – Kilka dni temu pierwszy raz w życiu, śniło mi się, że rodzę dzidziusia –mówiła w jednym z wywiadów już w 2013 roku. – Jestem w szoku, chodziłam w ciąży i później urodziłam dziecko. To było dla mnie coś niesamowitego. Pierwszy raz poczułam jak to jest, że mam coś swojego, malutkiego. Naszego malutkiego. To jest jakiś znak. Byłam bardzo uśmiechnięta. No jakiś fajny mały dzidziuś. Ja to wszystko przeżyłam. Nie było to takie straszne, jak sobie wyobrażam. Mówię sobie: o, to już czas Natalia, jak już się śnią takie sny, to trzeba zacząć o tym poważnie myśleć.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Natalia Siwiec coraz częściej myśli o macierzyństwie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz