Narzeczona Kuby Wojewódzkiego nago na plaży!Renata Kaczoruk (30 l.) miała zaledwie 17 lat, gdy została modelką. Biegała po światowych wybiegach, grała epizody w popularnych serialach. Nikt jej jednak nie zauważał. W karierze nie pomógł jej nawet związek z szołmenem. Ale w końcu się udało! Udział w programie “Azja Express” sprawił, że zaczęto o niej głośniej mówić. Modelka dostała nawet własny program i podpisała lukratywny kontrakt z operatorem sieci komórkowej.

Przygodę z wielkim światem show-biznesu Renata zaczęła jako modelka. Wtedy mogła liczyć na wsparcie swojej siostry bliźniaczki Agaty (30 l.). Obie wystąpiły w kilku sesjach zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, prezentowały także kolekcje największych marek. Na swoim koncie Renata ma także małe role w serialach “Pierwsza miłość”, “Miłość na wybiegu” oraz “Sama słodycz”. I chociaż każdy z nich miał dobrą oglądalność, nikt się nią nie zainteresował. Trzy lata temu związała się z Kubą Wojewódzkim (53 l.). Wciąż jednak się nie wybiła. Funkcjonowała jedynie jako “dziewczyna znanego showmana”.

W tym roku przyszła propozycja z TVN, która odmieniła jej życie. Za sprawą udziału w “Azja Express” z dnia na dzień stała się gwiazdą. Coraz więcej się o niej mówi i pisze. Wykorzystała to w kampanii reklamowej duża firma, z którą współpracuje Wojewódzki.

Sami zainteresowani skutecznie podkręcają zainteresowanie wokół siebie, sugerując np., że wzięli ślub w tajemnicy. Jak widać, cierpliwość popłaca, a Renata to idealny przykład tego, że będąc kiedyś gołym, dziś można być wesołym!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Narzeczona Kuby Wojewódzkiego nago na plaży!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz