Naomi Watts i Liev Schreiber rozstali się po 11 latach małżeństwa!Naomi Watts i Liev Schreiber to kolejna para po Angelinie Jolie i Bradzie Pitcie, która ogłosiła koniec związku. Zakochani byli razem przez jedenaście lat. Co się stało? W zeszłym tygodniu świat obiegła wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziś okazuje się, że w Hollywood rozstała się kolejna para z długim stażem.

Naomi Watts i Liev Schreiber są razem od 2005 roku. Para poznała się podczas balu w Metropolitan Museum of Art. Już dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn Alexander, a półtora roku później kolejny, Samuel. Przez lata para uchodziła za idealną, taką, która stroni od gwiazdorstwa, czerwonych dywanów i ścianek. Niestety ich związek dobiegł końca.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że w końcu para weźmie ślub. Naomi Watts szybko wzynała jednak, że małżeństwo nie jest dla nich priorytetem i jeśli pewnego dnia obudzą się i będą chcieli wziąć ślub, to tak będzie. Jak się okazuje dziś para zamiast ślubu ogłosiła rozstanie. Informacją Naomi i Liev podzieli się na łamach magazynu People.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie. Będziemy z wielką miłością, przyjaźnią oraz szacunkiem wspólnie wychowywać nasze dzieci, a także odkrywać nowy etap naszej relacji – napisali w oświadczeniu.

Co ciekawe jeszcze na początku września tego roku para wspólnie z uśmiechem na twarzy pozowała na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na zdjęciach z imprezy wyglądali na niezwykle szczęśliwych. Nic dziwnego, że fani są zdziwieni ich nagłym rozstaniem.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Naomi Watts i Liev Schreiber rozstali się po 11 latach małżeństwa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz