Największa tajemnica śmierci Whitney Houston wyszła na jaw!Legendarna gwiazda muzyki Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku w Beverly Hills mając zaledwie 48 lat. Powodem było utonięcie. Gwiazda przez lata miała problem z nadużywaniem alkoholu i narkotyków, które wpłynęły na bezpośrednią przyczynę tragedii. Tymczasem kilka lat po jej śmierci, portal Radar Online opublikował artykuł, w którym dowodzi, że artystka przez lata prowadziła podwójne życie. News dotyczy filmu Whitney: Can I Be Me opowiadającego o głębokiej relacji, jaką wokalistka miała z asystentką Robyn Crawford.

Według informatorów piosenkarka miała być biseksualna i przez całe życie ukrywała ten fakt przed światem. Potwierdzają to słowa jej wieloletniej przyjaciółki Ellin Lavar. Według kobiety gwiazda i jej partnerka były “bratnimi duszami” i zawsze mogły na siebie liczyć. Kevin Ammons, który pracował jako ochroniarz artystki, stwierdził, że:

Były nierozłączne, a Bobby Brown (były mąż Whitney), nie mógł ich rozdzielić, choć bardzo tego chciał.

Niestety partner diwy w końcu doprowadził do zerwania więzi pomiędzy kobietami. Powodem była ciągła zazdrość, wynikająca z zażyłości, o którą domyślał się mężczyzna.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Największa tajemnica śmierci Whitney Houston wyszła na jaw!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz