Na jaką chorobę cierpi Megan Fox?Megan Fox uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Gwiazda wielokrotnie była wymieniana w różnych prestiżowych rankingach jako jedna z najseksowniejszych kobiet wszech czasów. Ale okazuje się, że nikt nie jest idealny – nawet Megan Fox. Aktorka wyjawiła niedawno, że cierpi na wrodzone schorzenie.

Megan Fox cierpi na brachydaktylię. To choroba znana też jako krótkopalczastość. 31-letnia aktorka od urodzenia ma krótkie palce i zdeformowane kciuki, po których najlepiej widać efekty choroby. Jej płytka paznokcia na kciukach jest wyraźnie niedorozwinięta.

Fox opowiedziała o swoim życiu z brachydaktylią i o jej przyczynach w programie Jaya Leno. Najprawdopodobniej w jej przypadku krótkopalczastość jest wynikiem nieprawidłowej diety, którą jej matka stosowała, gdy była z nią w ciąży. „Mama przyznała, że w ciąży ze mną jadła tuńczyka dosłownie codziennie. W latach 80. nie wiedziano jeszcze o ryzyku, z jakim się to wiąże. Zastanawiam się, czy właśnie dlatego mam takie krótkie kciuki” – powiedziała Megan Fox.
Źródło info i foto: Cosmopolitan.pl
lg share en Na jaką chorobę cierpi Megan Fox?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz