Na czym polega fenomen Julii Wieniawy?Ma zaledwie 19 lat, a osiągnęła już to, na co gwiazdy pracują latami. Role w czołowych polskich serialach i filmach, kampanie reklamowe i nieskazitelny wizerunek. “Wszystko zaczęło się od znanego chłopaka” – skwitowała w rozmowie z WP Gwiazdy Karolina Korwin Piotrowska.

Julia Wieniawa zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, gdzie wciela się w rolę Pauli, dziewczynę Kuby Boskiego. Nie da się jednak ukryć, że o aktorce zrobiło się bardzo głośno w momencie, kiedy związała się z Antkiem Królikowskim. Ich relacja wyszła na światło dzienne w atmosferze skandalu. Wcześniej aktor związany był z przyjaciółką Julki, Kasią Sawczuk. W kuluarach mówiło się o tym, że to Wieniawa miała być powodem rozpadu relacji Królikowskiego i Sawczuk. Właśnie dlatego nie wróżono im szczęścia.

Julka i Antek są już parą ponad rok. Trudno jednak zarzucić Julce, że zrobiła karierę dzięki bardziej znanemu partnerowi. Nie da się ukryć, że dzisiaj to ona jest na szczycie. W 2018 r. Wieniawa zagrała w dwóch filmach: “Kobietach mafii” i “Kobiecie sukcesu”, rok wcześniej wydała singiel “Oddycham”, który ma już ponad 2 mln wyświetleń na YouTubie. Od kilku miesięcy Julia pracuje też na planie polsatowskiego serialu “W rytmie serca”, a ostatnio portal Pudelek podał informację, że stacja ma zamiar obsadzić Wieniawę w nowym serialu w głównej roli. Dodatkowo wraz z Antkiem wystąpiła w programie “The Story of my life”.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Na czym polega fenomen Julii Wieniawy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz