Na czym Cleo zarobi 4 mln?!Przed nią bardzo pracowity rok. By maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut w show-biznesie, Cleo (35 l.) zamierza wydać nową płytę, wypromować ją i zagrać dosłownie setki koncertów! Za te ostatnie zgarnie ogromną sumę. Tyle, że kosztem zdrowia…

Wykonawczyni przeboju „My, Słowianie” nie od dziś jest w kiepskiej formie, co najmocniej odczuła w październiku zeszłego roku, kiedy z przemęczenia trafiła do szpitala. Ta nauczka dała Cleo trochę do myślenia. Piosenkarka chciałaby nieco zwolnić zawodowe tempo, ale czeka ją tyle zadań, że jest to niemożliwe.

– Nie miałam wakacji i odpoczynku od jakichś pięciu lat. Ale nie mogę sobie pozwolić na dłuższą przerwę na odpoczynek. W nowym roku na pewno ukaże się nowa płyta, mam jeszcze tylko kilka utworów do nagrania. Poza tym jestem w permanentnej trasie koncertowej – mówi nam Cleo, która – choć aż trudno w to uwierzyć – na 2018 rok ma zaplanowanych ponad 200 występów!

Stanu jej zdrowia na pewno to nie poprawi, ale już stan jej konta – na pewno. Każdy koncert to dla niej zysk 20 tysięcy złotych, co oznacza, że w sumie w 2018 roku piosenkarka może liczyć na czteromilionowy zarobek!
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Na czym Cleo zarobi 4 mln?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz