Na co choruje Agnieszka Woźniak-Starak?!To musi być straszne uczucie dla tak pięknej kobiety. Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.), dawniej Szulim, nie wie, co się dzieje z jej zdrowiem. Na dodatek na jej oku pojawiła się krosta, która szpeci gwiazdę TVN. Z takim czymś to ani wyjść na bankiet, ani na ściankę dla gwiazd. I mimo że jej teść Jerzy Starak (71 l.) jest twórcą farmaceutycznego imperium, nikt nie może pomóc Agnieszce w chorobie. Celebrytka zaczęła więc korzystać z usług specjalistów od medycyny Wschodu.

Jest żoną milionera Piotra Woźniaka-Staraka (38 l.), spadkobiercy ponadmiliardowej fortuny rodzinnej, a jednak musi biegać od Chińczyka do Chińczyka. I co gorsze, nie ma żadnych konkretnych informacji, co jej dolega. Nic więc dziwnego, że jej twarz posmutniała, próżno u niej szukać szerokiego i uroczego uśmiechu. – Jak człowiek się czuje, tak i wygląda – mówi Agnieszka i dodaje: – Antybiotyki nie pomagają i mam jakieś bagno na oku, od jakichś trzech tygodni. Czyli ogólnie jest dosyć słabo.

Gwiazda szukała pomocy w kilku miejscach. Niestety, bezskutecznie. Pozostała jej jedynie medycyna Dalekiego Wschodu. Teraz Agnieszkę, niegdyś królową branżowych imprez i imprezek częściej można spotkać w jednym z warszawskich gabinetów medycyny niekonwencjonalnej.

No cóż, szukam dalej. Może pomoże akupunktura? Jak podziała, to się podzielę informacją. Zdradzę coś jeszcze, w centrum medycyny chińskiej przepisują też zioła – powiedziała Agnieszka.

Pozostaje nam pożyczyć tylko szybkiego powrotu do zdrowia!
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Na co choruje Agnieszka Woźniak Starak?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz