Monika Zamachowska przeprasza córkę męża!Święta za pasem i Monika Zamachowska (45 l.) postanowiła załagodzić konflikty, które narosły w jej rodzinie. Dziennikarka zdecydowała się przeprosić Marysię (23 l.), córkę męża Zbigniewa Zamachowskiego (56 l.), o której wyraziła się niezbyt pochlebnie. “Nie chciałam cię skrzywdzić. Wręcz przeciwnie” – kaja się teraz Monika.

Gospodyni “Pytania na śniadanie” nagłośniła w ostatnich tygodniach sprawę alimentów, które jej mąż płaci byłej żonie na dzieci. Kwota 14 tys. zł przerasta możliwości finansowe małżeństwa. Przy okazji dyskusji w internecie oberwało się najstarszej córce aktora z poprzedniego małżeństwa.

“Maria ma 23 lata (.), nie ma chłopaka ani pomysłu na życie” – napisała Zamachowska.

Po kilku dniach Monika bije się w pierś za te słowa.

“Chciałam serdecznie przeprosić Marysię Zamachowską za tekst na moim profilu Instagram o tym, że nie ma chłopaka. Marysiu: nie chciałam Cię skrzywdzić. Wręcz przeciwnie. Dobrze ci życzę i od zawsze ci kibicuję – napisała. – Wiem, że poczułaś się urażona moimi słowami i jest mi bardzo przykro. Życzę Tobie i Twojej rodzinie spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Monika Zamachowska przeprasza córkę męża!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz