Monika Ordowska zafundowała sobie nowy biust!Monika Ordowska – niegdyś szczupła i bardzo dziewczęca – ostatnio bardzo się zmieniła. Chętnie chwali się zagranicznymi podróżami i nowym chłopakiem, a ostatnio na Instagramie pokazała także nowy biust. I to jaki!

Modelka zasłynęła w polskim show-biznesie związkiem z Piotrem Zeltem. Para chętnie pozowała razem do zdjęć, prezentowała w mediach życie prywatne, a nawet doczekała się potomka. Niestety – sielankę zniszczyła informacja o tym, że Piotr Zelt okazał się nie być ojcem dziewczynki urodzonej przez Ordowską. Do ojcostwa przyznał się wówczas były chłopak Moniki, Rafał Sieradzki.

Była miss rozstała się z Zeltem i zeszła z byłym ukochanym. Po takiej historii wydawało się, że wie, co robi – ale Sieradzki też nie był jej pisany. Monika związała się z kierowcą wyścigowym, Cedriciem Sbirrazzouli.

Oprócz nowego chłopaka i podróży z nim po całym świecie, bogato dokumentowanych w internecie, celebrytka znajduje też czas na prace w modelingu. Ostatnio reklamuje jeden z napojów energetycznych. Występuje też w mocno roznegliżowanych sesjach. Na najnowszych zdjęciach wyraźnie widać, że rozmiar jej biustu uległ ogromnej zmianie. Czyżby taki bardziej pasował do jej nowego życia?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Monika Ordowska zafundowała sobie nowy biust!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz