Monika Olejnik niebawem znów zostanie babcią!Wielka radość w rodzinie Moniki Olejnik. Jak dowiedział się “Super Express”, dziennikarka znowu zostanie babcią. Jej synowi Jerzemu Wasowskiemu (33 l.) i jego żonie Julii wkrótce urodzi się drugie dziecko. Gwiazda TVN24 nie posiada się ze szczęścia.

Jedno z ostatnich słonecznych popołudni dziennikarka spędziła w towarzystwie swojego syna Jerzego, synowej Julii i wnuczka Jeremiego (3 l.) na warszawskim Powiślu. Monika zaprosiła ich na obiad do jednej z modnych restauracji. Olejnik z troską zajmowała się chłopcem, który jest jej oczkiem w głowie. Ale już niedługo będzie musiała obdarować miłością kolejnego członka rodziny. Nie da się bowiem nie zauważyć, że synowa dziennikarki spodziewa się kolejnego dziecka. Brzuszek przyszłej mamy jest na tyle duży, że Julia prawdopodobnie lada chwila urodzi.

Monika po raz pierwszy babcią została trzy lata temu. Wtedy też oszalała na punkcie małego Jeremiego. Nie miała jednak dla niego zbyt wiele czasu. – Przyzwyczaił się, że ciągle się spieszę. Ostatnio, jak chciałam mu poczytać książeczkę, to i tak podał mi torebkę i zaczął machać na pożegnanie. Ciągle nie mogę się nadziwić, że mój syn jest już dorosły. Jurek skończył socjologię i podyplomowe filmoznawstwo. Idzie swoją drogą – mówiła w jednym z wywiadów.

Nie ma wątpliwości, że przy kolejnym dziecku Olejnik będzie częstszym gościem w domu syna.

- Monika ogromnie cieszy się, że lada chwila po raz drugi zostanie babcią. Zapowiada, że chętnie pomoże Jerzemu i Julii w opiece nad dziećmi – zdradza nam przyjaciel rodziny.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Monika Olejnik niebawem znów zostanie babcią!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz