Monika Mrozowska zaręczona!Monika Mrozowska zaręczyła się! Kiedy aktorka i operator filmowy Sebastian Jaworski zaczęli się spotykać, mało kto wierzył, że ich uczucie przetrwa. Tymczasem zakochani doczekali się synka Józia, który ma obecnie 15 miesięcy i jak donosi magazyn “Flesz” w minione wakacje zaręczyli się. Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Bowiem już latem 2017 roku para planuje wziąć ślub. Jak będzie wyglądała ceremonia?
Wesele Moniki Mrozowskiej

Choć Monika i Sebastian nie ustalili jeszcze dokładnej daty uroczystości, to już rozglądają się za miejscem, w którym mogliby zorganizować wesele swoich marzeń. Mrozowska bierze pod uwagę rodzinne strony swojego ukochanego, czyli Dolny Śląsk.

– Znalazłam tam przepiękny stary zamek, idealny na uroczystość plenerową. Choć ostatnio myśleliśmy też o prawdziwym wiejskim weselu na działce – zdradziła w rozmowie z “Fleszem” aktorka.

Para nie zdecydowała jeszcze, czy urządzą wesele na sto osób, czy skromną uroczystość dla rodziny i przyjaciół.

– Nasi goście na pewno będa mogli liczyc na dobrego DJ-a, tańce do białego rana i… pannę młodą w dwóch kreacjach, eleganckiej i wygodniejszej – zdradziła Monika.

Co ciekawe, Mrozowska ma już na oku suknię ślubną, a tę wymarzoną udało jej się znaleźć za pośrednictwem… programu “Salon Sukien Ślubnych: Polska”, emitowanego w telewizji TLC! W wyborze ślubnej kreacji pomagały Monice jej córki: Jagoda i Karolina oraz córka jej narzeczonego, Katarzyna Jaworska.

Jaką sukienkę wybrała aktorka i… jak wyglądały jej bardzo długie zaręczyny z Sebastianem Jaworskim i dlaczego wezmą ślub dopiero latem przyszłego roku? Przeczytasz w nowym wydaniu “Flesza”.
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Monika Mrozowska zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz