Monika Kuszyńska chce zostać mamą!Mimo przeciwności losu Monika Kuszyńska (36 l.) spełnia swoje marzenia i żyje pełnią życia. Odnosi sukcesy zawodowe i znalazła miłość. Ale ma jeszcze jedno marzenie. Jak zwierzyła się “Super Expressowi”, chciałaby zostać mamą!

Wypadek samochodowy, któremu uległa w 2006 roku, całkowicie zmienił jej życie. Monika Kuszyńska od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim, ale żyje ciekawiej i aktywniej niż niejedna sprawna osoba! Ostatnie lata to dla niej pasmo sukcesów. W 2011 roku poślubiła byłego muzyka Varius Manx, Kubę Raczyńskiego. To on wspierał ją po wypadku, a jeszcze do niedawna zajmował się jej karierą. Rok temu piosenkarka reprezentowała też Polskę w konkursie Eurowizji. Ona i jej mąż są szczęśliwi, ale Monika szczerze wyznaje, że chciałaby zajść w ciążę i urodzić dziecko.

- Tak, oczywiście, że widzę siebie w roli matki – zdradza w rozmowie z “Super Expressem” Kuszyńska. Znajomi pary podejrzewają, że formą przygotowania do dziecka jest adopcja pieska, którego Monika i jej mąż postanowili przygarnąć kilka miesięcy temu.

- To był impuls – mówi nam piosenkarka. – Sympatyzujemy z mężem w pewnym schronisku w Łodzi. Wzięliśmy już wcześniej kotka, teraz pieska – to jest nasza rodzina zwierzęca. Rozrasta się, bo mamy już trzy kotki i psa. No i tak to wygląda, no… A co będzie, co życie przyniesie, to biorę! – dodaje z nadzieją Monika.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Monika Kuszyńska chce zostać mamą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz