Mocne zarzuty w kierunku Amandy SeyfriedKolorowa prasa kocha tematy typu zdrady i rozstania. Pamiętacie, co działo się w sieci, gdy paparazzi zrobili zdjęcia Kristen Stewart przytulającej się z żonatym Rupertem Sandersem? Ba, sama Kris również była wówczas zajęta. Aktorka i Robert Pattinson byli jedną ze słodszych, hollywoodzkich par.

Gdy we wrześniu zeszłego roku prasa pisała, że Amanda Seyfried rzuciła Justina Longa, nikt nie dopatrywał się w ich rozstaniu skandalu. Aktorka powiedziała, że trudno utrzymać związek, gdy pracuje się na planie filmu po 12 godzin. Oczywiście nie dodała, że miała na myśli film, The Last World, w którym zagrała u boku Thoamsa Sadoskiego, swojego aktualnego chłopaka. Jak to wygląda zdaniem prasy? Amanda i Thomas poznali się w kwietniu na planie filmu. On był żonaty, ona była związana z Langiem. Thomas rozwiódł się w sierpniu, Seyfried rzuciła Justina we wrześniu.

Dzisiaj Amanda figuruje w prasie, jako “ta, która rozbiła małżeństwo Sadoskiego”. Jej i Thomasowi zarzuca się trwający kilka miesięcy romans, gdy obydwoje byli zajęci.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Mocne zarzuty w kierunku Amandy Seyfried

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz