Mocna zmiana wizerunku u Ani Lewandowskiej!Anna Lewandowska coraz częściej eksperymentuje z wizerunkiem. Tym razem trenerka postanowiła zmienić kolor włosów. I to radykalnie! Korzystna metamorfoza? Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Dziś to nie tylko żona Roberta Lewandowskiego, ale ekspertka od fitnessu, specjalistka od zdrowego żywienia, mistrzyni judo oraz blogerka. Ostatnio Lewandowska wydała książkę Zdrowe Gotowanie by Ann, która jest bestsellerem.

Niedawno Anna Lewandowska świętowała urodziny. Trenerka świętowała je razem z mężem oraz Agnieszką Wesołowską, żoną aktora Kuby Wesołowskiego. Z tej okazji Robert Lewandowski stanął na wysokości zadania i sprawił ukochanej wyjątkowy prezent. Sportsmenka otrzymała od męża bukiet 150 pięknych czerwonych róż! Jak wiadomo, kobiety chętnie eksperymentują z wizerunkiem. Jakiś czas temu gwiazdy uległy trendowi na „krótkie cięcie”. Zapoczątkowała je modelka Anja Rubik, a w ślad za nią podążyły Ewa Farna, Beata Sadowska czy Katarzyna Bujakiewicz.

Anna Lewandowska wraz z końcem wakacji postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Niedawno na zmianę koloru zdecydowała się chociażby Dorota Gardias, która z ciemnych włosów przefarbowała się na …blond!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Mocna zmiana wizerunku u Ani Lewandowskiej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz