Miłosne zawirowania w życiu Macieja RybusaO ślubie polskiego piłkarza Macieja Rybusa (28 l.) oraz pięknej Rosjanki Lany Baimatowej było bardzo głośno. Uroczystość odbyła się w marcu, dla niektórych zadziwiająco krótko po styczniowych zaręczynach pary. Okazuje się, że grający w Lokomotiwie Moskwa sportowiec już w czasie romansu z Laną miał cały czas dziewczynę w Polsce!

Maciej Rybus w 2017 roku przeniósł się z francuskiego Lyonu do Moskwy. Nie tylko zostawił stary klub, ale także wieloletnią miłość Natalię Czubaj. Piłkarz rzucił Polkę dla bogatej piękności z Rosji Lany Baimatowej, którą poznał krótko po przyjeździe. – Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotiwem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu – zdradziła żona Rybusa w wywiadzie dla gazety “Słowo”.

Rybus oświadczył się Lanie w styczniu tego roku, a dwa miesiące później już wzięli ślub. Wiele wskazuje na to, że Natalia Czubaj nie wiedziała o nowym związku piłkarza i czekała na niego w domu. O wszystkim dowiedziała się z mediów! Natalia jeszcze będąc z piłkarzem gościła w jednym z programów telewizji śniadaniowej. W “Dzień Dobry TVN” opowiadała o trudach bycia WAG.

- Bolą mnie te stereotypy, bo one nie są adekwatne do mojej osoby. Wiem, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. A prawda jest taka, że nie spotkałam się z żywym stereotypem takiej dziewczyny, bo wszystkie te, które znam, są naprawdę fajne! – mówiła w TVN.

Urodziwa blondynka zapowiadała się na wielką gwiazdę internetu. Od czasu, kiedy zaczęła spotykać się z piłkarzem zgromadziła na Instagramie ponad 35 tysięcy fanów. Chętnie publikowała zdjęcia z Rybusem ze wspólnych treningów, czy wakacyjnych wyjazdów. Po ujawnieniu przez media romansu z Rosjanką zmieniła swój profil na prywatny. Teraz, kiedy zaczęło być znowu o niej głośno, ponownie go odblokowała.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Miłosne zawirowania w życiu Macieja Rybusa

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz