Miłość Więdłochy i Pawlickiego kwitnie!Czasami trzeba dać miłości drugą szansę. Przekonali się o tym Antoni Pawlicki (33 l.) i Agnieszka Więdłocha (30 l.). Latem 2012 roku ich przelotny romans nie przerodził się w trwały związek. Uczucie gdzieś jednak w nich przetrwało i dziś są razem bardzo szczęśliwi!

Fakt jako pierwszy informował, że aktorska para znów ma się ku sobie. Najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają. Widać na nich, jak Pawlicki i Więdłocha spacerują, trzymając się za ręce. Z naszych informacji wynika nawet, że aktor myśli poważnie o tym, aby poprosić niebawem swoją wybrankę o rękę! – Jestem zakochany. Wyobrażam sobie, że z osobą, z którą teraz jestem, będę do końca życia – potwierdził w wywiadzie dla „Pani” Pawlicki.

Pierwsze plotki o tym, że mogą być dla siebie kimś więcej niż tylko kolegami z planu serialu „Czas honoru”, pojawiły się trzy i pół roku temu. Fotoreporterzy przyłapali ich nawet w objęciach. Pawlicki był wówczas związany z Marią Stefańską. Jego związek przetrwał kryzys wywołany publikacją zdjęć, ale rozpadł się kilkanaście miesięcy później. Więdłocha wpadła z kolei w ramiona innego aktora Macieja Musiała (21 l.).
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Miłość Więdłochy i Pawlickiego kwitnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz