Miłość Taylor Swift i Toma Hiddlestona kwitnie! Gorące wakacje pary w Rzymie!Taylor Swift i Tom Hiddleston kontynuują swoje wakacje w Europie. Z Londynu przenieśli się do Rzymu, gdzie atmosfera jeszcze bardziej sprzyja romantycznym uniesieniom. Obecność paparazzich bynajmniej ich nie krępowała.

Taylor Swift i Tom Hiddleston oficjalnie spotykają się od dwóch tygodni, ale krótki staż związku nie przeszkadza im w podejmowaniu poważnych kroków. Aktor zabrał już swoją dziewczynę do Anglii, gdzie poznał ją z matką, a teraz swoje europejskie wakacje para kontynuuje w Rzymie. Zwiedzając stolicę Włoch, nie szczędzą sobie romantycznych gestów:

Są bardzo romantyczni. Podczas wizyty w Koloseum cały czas trzymali się za ręce i wyglądali na bardzo zakochanych – podaje EOnline.com.

Romantyczna podróż Swift i Hiddlestona do tanich nie należy. Portal collegecandy.com podsumował wydatki pary, które sięgają 115 tys. dolarów, czyli ok. 400 tys. złotych! Prywatny samolot, wycieczka helikopterem po Rzymie i luksusowy hotel w centrum miasta – to tylko niektóre punkty z długiej listy wydatków pary.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Miłość Taylor Swift i Toma Hiddlestona kwitnie! Gorące wakacje pary w Rzymie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz