Miłość Heidi Klum i Toma Kaulitza kwitnie!Gdy w marcu tego roku do mediów wyciekły zdjęcia Heidi Klum wychodzącej z restauracji z gwiazdorem Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem, natychmiast pojawiły się plotki, że tych dwoje połączył romans.

Modelka i gitarzysta nie komentowali tych doniesień jednak ich kolejne wspólne zdjęcia nie pozostawiały wątpliwości. W kwietniu widziano ich razem na wakacjach w Meksyku, gdzie półnadzy całowali się nad basenem. Wreszcie para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie w piątek na prestiżowej gali amfAR w Cannes. Na ściance Heidi przytulała się do młodego muzyka, a ten obejmował 44-latkę w pasie.

Na gali było jeszcze ciekawiej. Klum i młodszy od niej o 16 lat Kaulitz nie byli w stanie oderwać od siebie rąk. Niespecjalnie przeszkadzała im też obecność pozostałych gości. Namiętnie całowali się i przytulali przy stoliku, co mogło być dla innych nieco niezręczne.

Związki z dużą przewagą wieku po stronie kobiety nie są popularne, choć w Hollywood zdarzały się już tego typu przypadki. Najgłośniejszą była chyba relacja Demi Moore z Ashtonem Kutcherem, który ostatecznie i tak zostawił aktorkę dla młodszej Mili Kunis i to z nią założył rodzinę.

Myślcie, że dla odmiany Heidi i Tomowi uda się stworzyć stały związek?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Miłość Heidi Klum i Toma Kaulitza kwitnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz