Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś bardzo się polubilli!To będzie najgorętszy romans tego roku! Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) i Mikołaj Roznerski (33 l.) mają się ku sobie. Jak udało nam się dowiedzieć, to właśnie dla niej definitywnie zakończył związek z Olgą Bołądź (32 l.). Amant kina był nawet prywatnie w USA u swojej nowej wybranki. Mikołaj Roznerski to najgorętsze ciacho polskiego show-biznesu. Okazuje się, że aktor nie musi się martwić o brak partnerki. Jeszcze kiedy chodził z Olgą Bołądź, w oko wpadła mu sama Alicja Bachleda-Curuś. Para poznała się na planie filmu “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Między nimi od razu zaiskrzyło.

Oboje bardzo miło i z podziwem wyrażali się o sobie zaraz po zakończeniu zdjęć. – Mieliśmy, jak to się mówi w środowisku aktorskim, dobry przelot. Wspieraliśmy się wzajemnie, było dużo śmiechu i lekkości. To szczęście trafić na takiego partnera – zachwalała Roznerskiego Bachleda-Curuś.

- Mimo otoczki aktorki międzykontynentalnej jest bardzo skromną, miłą i inteligentną kobietą, z dystansem do siebie. Mieliśmy razem dziesięć dni zdjęciowych, było przyjemnie, miło, bez dwuznaczności. Alicja jest świetną osobą i aktorką – mówi Roznerski.

Jak udało nam się dowiedzieć, Roznerski na zaproszenie Alicji wybrał się na kilka dni do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie zza oceanu zadecydował, że definitywnie kończy związek z Olgą Bołądź, z którą spotykał się ponad dwa lata. – Byłem przez kilka dni za granicą, ponieważ miałem do wykonania pewne zadanie. Tyle mogę powiedzieć – tajemniczo mówi o wyjeździe Mikołaj. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać. Alicja już raz zakochała się w koledze z planu, Colinie Farrellu (40 l.). Jednak tamta miłość nie przetrwała próby czasu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda Curuś bardzo się polubilli!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz