Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą!Wygląda na to, że mamy w polskim show-biznesie kolejną parę, która poznała się na planie serialu. Mikołaj Roznerski (34 l.) prawdopodobnie jest w związku z Adrianą Kalską! Byli też parą na planie serialu M jak Miłość. On grał Marcina, a ona Izę, panią kurator, która pomagała mu w opiece nad dzieckiem, gdy został samotnym ojcem. Plotki o nowej dziewczynie Mikołaja krążą od jakiegoś czasu. W tygodniku Gwiazdy pojawiła się taka informacja:

Dziewczyna, z którą teraz się spotyka nie jest gwiazdą, od show-biznesu trzyma się z dala. Nie jest również Polką. Mikołaj spotkał ją przypadkiem w księgarni i nie mógł oderwać od niej wzroku. Wiadomo tylko tyle, że jest śliczną brunetką i przyjechała do Polski na wymianę studencką. Absolutnie nie znała go ani z filmu, ani z serialu, ani z teatru. Nie wiedziała, że jest sławny.

Okazuje się, że to nieprawda. Dowodem na związek pary aktorów są zdjęcia, które dodali na Instastory. Oboje udostępnili fotografię splecionych rąk i oznaczyli nawzajem swoje konta. Nie wszyscy jednak dowierzają, bo obecnie razem grają w spektaklu Kłamstwo. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiają się komentarze:

Nie wiem czy instastory coś znaczy, skoro grają Państwo spektakl ‘Klamstwo’ to można to interpretować bardzo różnie ☺️ ale byłaby to piękna wiadomość gdyby była prawdziwa
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz