Mikołaj Krawczyk znów zakochany!Mikołaj Krawczyk (35 l.) szybko otrząsnął się po zakończonym niepowodzeniem związku z Agnieszką Włodarczyk (36 l.). Jak dowiedział się Fakt, aktor spotyka się z Sylwią Juszczak-Arnesen (39 l.)! – Zaczęli widywać się mniej więcej na początku roku. To uczucie dopiero kwitnie, ale oboje są bardzo podekscytowani – zdradza nam osoba z otoczenia Krawczyka.

Świeżo upieczona para poznała się przez wspólnych znajomych, a niedawno zaczęli nawet razem pracować. Oboje wystąpią w ­„Celebrity salon” – programie Polsat Cafe, w którym celebryci będą uczyć się wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Juszczak-Arnesen nie była pierwszą kobietą, która wpadła w oko Krawczykowi po rozstaniu z Włodarczyk. Wcześniej przystojny gwiazdor podrywał ponoć Gretę Burzyńską (23 l.), z którą gra w serialu „Przyjaciółki”. – Flirtowali, ale do niczego więcej nie doszło – zapewnia nasz informator.

Czy związek z Juszczak okaże się trwały? Trudno powiedzieć. Aktorka to bowiem kobieta z przeszłością. W zeszłym roku rozstała się z mężem Magnusem Arnesenem i po udziale w „Tańcu z gwiazdami” przeprowadziła się na stałe z Norwegii do Polski. Aktorka ma dwóch synów z wcześniejszego małżeństwa – z Tomaszem Pągowskim znanym m.in. z programu „Bitwa o dom”.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Mikołaj Krawczyk znów zakochany!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz