Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są małżeństwem! Para, o której media rozpisują się od 2016 roku, wzięła sekretny ślub. W rozmowie z serwisem „Plejada” zakochani potwierdzili te rewelacje. – Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi – przyznali.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak choć są parą od kilku lat, to do tej pory byli bardzo powściągliwi w udzielaniu wywiadów na swój temat. Zatem nic dziwnego, że dopiero teraz do mediów dotarła wiadomość o ich ślubie.

– Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci – powiedzieli w rozmowie z „Plejadą” nowożeńcy.

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, wesele odbyło się pod koniec grudnia zeszłego roku. – Było kameralnie i naprawdę romantycznie. A złożenie przysięgi małżeńskiej tylko utwierdziło Mikołaja i Sylwię, że są sobie przeznaczeni – powiedział nam znajomy pary.

Przypomnijmy, że Mikołaj jest już trzecim mężem Juszczak. Aktorka była wcześniej żoną artysty Tomasza Pągowskiego i norweskiego reżysera, Magnusa Arnesena. Natomiast Mikołaj Krawczyk obrączkę założył po raz pierwszy.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz