Mick Jagger został ojcem!Mick Jagger, lider legendarnej brytyjskiej grupy The Rolling Stones słynął zawsze z licznych romansów oraz bogatego życia erotycznego. Muzyk uprawiał seks m.in. z Angeliną Jolie, a także z Dawidem Bowie oraz… jego żoną. Jak podają zagraniczne media, Jagger, który 26 lipca skończy 73 lata (!), wkrótce znowu zostanie ojcem. Muzyk spodziewa się… ósmego (!) dziecka. Poprzednie spłodził aż czterem różnym kobietom. Ma już w sumie siedmioro dzieci, pięcioro wnucząt i jedną prawnuczkę.

Najstarsza córka Micka, Karis Hunt ma obecnie 46 lat, zaś najmłodszy syn, Lucas Morad, 17. Teraz dołączy do nich brat lub siostra. Informator The Sun zdradza, że Jagger na wieść o dziecku był “zaskoczony, ale szczęśliwy”. To wspaniała wiadomość! Mimo, że to będzie już 8. dziecko Micka, wcale go to nie przeraża. Jest niesamowicie opiekuńczy i można na nim polegać.

Matką dziecka jest 29-letnia tancerka baletowa, Melanie Hamrick.

Jest bystra, inteligentna, ma własny pomysł na życie. Melanie dobrze wie, że Mick ma fantastyczny kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi i nie może się doczekać, aż zostanie ojcem ponownie! – mówi informator.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Mick Jagger został ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz