Mick Jagger świętuje narodziny 8. dziecka!Mick Jagger został ojcem. To jego ósme dziecko. 29-letnia Melanie Hamrick urodziła chłopca. – Mama i chłopczyk czują się dobrze – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Muzyk ma także pięcioro wnucząt, a od 2014 r. jest pradziadkiem. Mick Jagger ma powody do radości. Muzyk po raz ósmy został ojcem. Matką jego najmłodszego potomka jest amerykańska balerina, Melanie Hamrick.

W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że synek pary przyszedł na świat 8 grudnia w Nowym Jorku, a oboje rodzice są przeszczęśliwi. – Mick przyjechał do szpitala. Mama i chłopczyk czują się dobrze. Prosimy media o uszanowanie prywatności w tym wyjątkowym dla nich czasie – poinformował Bernard Doherty, rzecznik Jaggera.

Media donoszą, że gwiazdor i Melanie Hamrick nie są już parą. Mimo rozstania, muzyk ma zapewnić zabezpieczenie finansowe dla swojego dziecka. Ponoć planuje także kupić dom matce chłopca. 73-letni Mick Jagger był dotychczas ojcem siódemki dzieci. Czwórka z nich to owoc długoletniego związku z Jerry Hall. Ma również pięcioro wnucząt, a w 2014 roku został pradziadkiem.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Mick Jagger świętuje narodziny 8. dziecka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz