Mick Jagger płaci byłej kochance sporo kasy!Jakiś czas temu informowaliśmy, że 72-letni Mick Jagger niebawem znowu zostanie ojcem. Ósme dziecko legendy rocka urodzi jego była już kochanka Melanie Hamrick. 29-letnia baletnica nie planowała zakładać rodziny z Jaggerem, ale po zakończonej trasie koncertowej zespołu, w której mu towarzyszyła okazało się, że jest w ciąży. Para niedawno rozstała się w przyjaźni.

Jagger ma już siedmioro dzieci, którym zapewnił luksusowe warunki. Jego najmłodszy syn ma obecnie 16 lat, zaś najstarsza córka 45 lat. Z wieloletnią partnerką Jerry Hall Mick ma aż czworo dzieci – jednym z nich jest znana modelka Georgia May Jagger. Wszystkie dzieci gwiazdora do momentu osiągnięcia pełnoletniości otrzymywały od niego miesięczną pensję.

Według umowy 43 lata młodsza była kochanka otrzyma 15 tysięcy dolarów miesięcznie. Po urodzeniu syna dostanie także 2,5 miliona dolarów dla ich dziecka, które odziedziczy tą “skromną” sumkę w wieku 18 lat. Na dodatek Melanie Hamrick otrzyma od byłego partnera luksusową willę “w dowolnym miejscu na świecie”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Mick Jagger płaci byłej kochance sporo kasy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz