Michelle Obama na okładce “Vogue” ostatni raz jako Pierwsza Dama!Michelle Obama to kobieta ikona. Silna i wykształcona, matka dwojga dzieci, a przede wszystkim pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Za miesiąc Michelle i Barack Obama upuszczą mury Białego Domu, ustępując miejsca nowemu prezydentowi. Z tej okazji też Obama pojawiała się na okładce grudniowego wydania magazynu Vogue. Amerykański “Vogue” gości Michelle Obamę na swojej okładce już po raz trzeci. Autorem zdjęć jest legenda i autorytet fotografii modowej, Annie Leibovitz. W tak doborowym towarzystwie sesja nie mogła się nie udać. Michelle Obama pozowała ubrana w białą suknie od Caroliny Herrery.

Żegnająca się z Białym Domem Michelle od lat uważana jest za ikonę stylu. Zawsze nienagannie ubrana, zna się na modzie i starannie dobiera stylizacje. Zawartość i pojemność jej garderoby jest owiana legendą i budzi zazdrość u wielu pań.

Jak myślicie czy nowa pierwsza dama, Melanie Trump, również zagości na rozkładówce amerykańskiej biblii mody? Z jednej strony Melanie w przeszłości była modelką, z drugiej “Vogue” już raz się skompromitował wydaniem z Kim Kardashian na okładce. Czy Anna Wintour podejmie ryzyko?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Michelle Obama na okładce Vogue ostatni raz jako Pierwsza Dama!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz