Michalina Manios wydała oświadczenie odnośnie oskarżeńMichalina Manios była uczestniczką drugiej edycji programu „Top Model”. Od kilku dni znowu jest o niej głośno. Tym razem jednak nie chodzi o modeling. Manios została bohaterką afery finansowej. Rodzinie kobiety postawiono zarzut oszustwa na ponad 6,5 miliona złotych oraz ukrywanie majątku przed wierzycielami. Michalina wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Oto, co napisała Michalina Manios: – „W związku z pojawiającymi się w internecie i prasie informacjami dotyczącymi mnie i mojej rodziny, oświadczam, że staliśmy się ofiarami medialnych oszczerstw. Nasze podstawowe prawo do godności zostało brutalnie pogwałcone przez osoby ślepo goniące za sensacją, nie zważając na wyrządzenie nieodwracalnej w skutkach krzywdy” – napisała modelka.

„Moja rodzina zawsze kierowała się takimi wartościami jak: uczciwość, prawość, a przede wszystkim szacunkiem dla innych. Mam nadzieję, że mądrzy i świadomi ludzie, wszyscy którzy nas znają mniej lub bardziej, potrafią nas obiektywnie ocenić. Sprawiedliwość jest jedna. Będziemy jej bronić. Dziękujemy tym, którzy nas wspierają i nie ulegają wpływom…” – dodała Manios.

Michalina Manios podkreśla, że jest niewinna. Nie przejmuje się też opiniami innych. Twierdzi, że nie jest oszustką i nie rozumie ataków ze strony mediów. Czy rzeczywiście Manios stała się ofiarą prasowej i internetowej nagonki, a może faktycznie ma coś do ukrycia?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Michalina Manios wydała oświadczenie odnośnie oskarżeń

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz