Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo!Czasy, w których Michał Wiśniewski był najlepiej zarabiającym polskim muzykiem minęły bezpowrotnie. Przed ponad 20 lat od założenia grupy Ich Troje zagrał setki koncertów, był gwiazdą reality show w TVN oraz wziął cztery śluby, z czego jeden w grocie lodowej w północnej Szwecji W tym czasie zdołał zarobić 35 milionów złotych.

Niestety, przez nieudane inwestycje biznesowe, uzależnienie od hazardu i wystawne życie, cała fortuna przepadła. Co ciekawe, mimo zmieniających się co kilka miesięcy wokalistek, wciąż znajdują się chętni na koncerty zespołu. Trudno jednak oczekiwać, że długi uda się spłacić z biletów za 24 złote.

Michał Wiśniewski nie robi tajemnicy ze swoich problemów finansów. Nadziei na jej poprawę szuka w wydaniu nowej płyty. Niestety aktualnie i na to go nie stać i o pomoc w zebraniu środków na jej wydanie poprosił internautów. Artysta postanowił w końcu ogłosić upadłość konsumencką. Na szczęście w obliczu zajęcia majątku przez syndyka nie traci pogody ducha. Sugeruje też, że żadna przyszła praca nie jest mu straszna.

Ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce – wyznał w wywiadzie dla Weszło.com.

W rozmowie z portalem wyliczył, na co wydał zgromadzą w złotych latach fortunę.

Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii – wyliczył.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej (bankructwa) oznacza, że majątek takiej osoby zostaje zajęty przez syndyka, a następnie zlicytowany na rzecz spłaty długów. Mamy nadzieję, że w obecnych czasach można w Polsce obłowić się na zastawie stołowej.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz