Michał Szpak zamieszkał z przyjacielem!Michał Szpak, chociaż dwa tygodnie temu skończył już 27 lat, do tej pory nie był jeszcze w stałym związku. W wywiadach wyjaśniał, że jakoś nie czuje takiej potrzeby i częściej zdarza mu się marzyć o dziecku niż o miłości. Na razie ułożył to sobie tak, że na wakacje wyjeżdżał z Pauliną Biernat, z którą zaprzyjaźnił się w Tańcu z gwiazdami, zaś mieszkał z… rybką akwariową imieniem Franek.

Opowiadał znajomym, że rybka bojownik i ptak szpak stworzyli duet doskonały – wspomina znajomy piosenkarza w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy.

Ostatnio jednak liczba mieszkańców apartamentu Szpaka w centrum Warszawy uległa zmianie. Do Michała wprowadził się przyjaciel Paweł, który w wyniku różnych zawirowań życiowych stracił dach nad głową.

Miało to być rozwiązanie tymczasowe, ale wygląda, że – jak każda prowizorka – trochę się przedłuży.

Michał nie spodziewał się, że życie ze współlokatorem będzie miało tyle korzyści – ujawnia informator tabloidu. Paweł wyręcza go w wielu domowych czynnościach. Najbardziej Michał cieszy się, że nie musi już myśleć o zakupach, bo przy nim lodówka zawsze jest pełna.

Jest jeszcze jedna nieoceniona korzyść. Przyjaciel Michała zna się na modzie i rozumie eklektyczny styl Szpaka. Do tego stopnia sprawdza się jako stylista, że Michał zdecydował się zwolnić swoją dotychczasową doradczynię.

Paweł chętnie towarzyszy Michałowi podczas buszowania po sklepach – potwierdza źródło gazety. On zawsze jest niezdecydowany, więc potrzebuje kogoś, kto mu doradzi.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Michał Szpak zamieszkał z przyjacielem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz