Michał Szpak o występie na Eurowizji!Udało nam się porozmawiać z wokalistą tuż po jego awansie do finału Eurowizji. Co czuł, gdy Polska znalazła się w gronie 10 szczęśliwców czwartkowego półfinału?

Jak informowaliśmy przed chwilą, Polska trzeci rok z rzędu znalazła się w finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Michał Szpak, który w tym roku reprezentuje nasz kraj, uzyskał awans we wczorajszym półfinale Eurowizji. Tym samym powalczy o pierwsze historyczne zwycięstwo dla Polski. Co czuł, gdy ogłoszono jego awans do sobotniego koncertu? Czy obawiał się porażki?

“Były nerwy, jak już wyczytali szósty kraj. Ja byłem 7 wyczytany. 7 to jest cudowna liczba dla mnie. W związku z tym jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Była taka nutka niepewności, ale na szczęście się dostałem. Bardzo dziękuję wszystkim, że są ze mną, trzymajcie za mnie kciuki, wysyłajcie dużo pozytywnej energii i do zobaczenia w sobotę!” – powiedział nam wokalista.

Michał Szpak zaśpiewa w pierwszej połowie finału. Jak jego szanse oceniają zagraniczni dziennikarze?

“Ten awans nie był zaskakujący, typowałam Polskę do finału. Lubię tę piosenkę, Michał jest wyjątkową osobowością. Zobaczymy, czy uda mu się osiągnąć sukces w finale” – powiedziała nam dziennikarka z Danii.

A jak nasze szanse na wygranie Eurowizji ocenia dziennikarz z Czech?
Żródło info: Gala.pl
lg share en Michał Szpak o występie na Eurowizji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz