Michał Kwiatkowski szykuje się do ślubu!Michał Kwiatkowski jest związany ze swoim partnerem Maximem Assenza od półtora roku. Piosenkarz zdradził, że planuje ślub. Uroczystość odbędzie się w Paryżu. Michał Kwiatkowski to starszy brat Dawida Kwiatkowskiego. Choć w show-biznesie działa od kilkunastu lat, to w naszym kraju szerzej znany jest od niedawna. Przez długi czas robił karierę we Francji, w Polsce w ubiegłym roku wziął udział w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Kwiatkowski od jakiegoś czasu na salonach pojawia się ze swoim chłopakiem Maximem Assenzą. Są parą od półtora roku. Wokalistka zdradził w rozmowie z “Galą”, że to on zrobił pierwszy krok. – Poznaliśmy się w klubie. Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie i… wiedziałem, że muszę go mieć. Zrobiłem coś, na co nigdy wcześniej bym się nie zdobył. Po prostu podszedłem do Maxima i powiedziałem, że mi się podoba. Byłem z siebie dumny, bo w czasach internetu oraz aplikacji randkowych niewiele osób stać na taki gest – mówi Kwiatkowski w najnowszym numerze magazynu.

Piosenkarz zdradza również, że już niebawem wezmą ślub. Uroczystość odbędzie się stolicy Francji. – Część oficjalna odbędzie się w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii, gdzie mieszkamy. Wciąż nie wiemy natomiast, jak będzie wyglądało nasze wesele. Najbardziej chcielibyśmy zorganizować je w jakimś pałacyku w lesie – mówi Kwiatkowski.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Michał Kwiatkowski szykuje się do ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz