Michał Kwiatkowski nie ukrywa swojego związku!Michał Kwiatkowski, którego popisy wokalne i spektakularne metamorfozy mogliśmy oglądać w show Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. Kilka lat temu wokalista wyznał publicznie, że jest gejem. Czy to zaszkodziło jego karierze, zwłaszcza w Polsce?

Kiedy byłem na fali popularności musiałem się ukrywać ze swoją orientacją. Wszyscy podpowiadali mi, bym się nie ujawniał, bo moja publiczność składała się głównie z młodych dziewczyn. I ja to rozumiałem. Całe szczęście te dziewczyny dorosły, mają swoje rodziny i… w nosie to, z kim sypiam. Poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji, że muszę się ukrywać ze swoim chłopakiem i nerwowo rozglądać na boki. Kocham wolność i to, że mogę żyć jak chcę. Nie pozwoliłbym już sobie tego odebrać. Nawet kosztem sławy – wyznał w wywiadzie dla “Party”.

Michał Kwiatkowski doświadczył homofobii?

Kwiatkowski zdradził też, czy kiedykolwiek był prześladowany z powodu swojej orientacji i jak jego chłopaka, Maxina Assenzę – francuskiego producenta programów rozrywkowych, przyjęli bliscy Michała.

Kilkanaście lat temu, gdy jeszcze mieszkałem w Gorzowie, rzeczywiście odczuwałem homofobię. O mojej orientacji wiedziała garstka zaufanych przyjaciół, ale na całe szczęście nigdy nie spotkałem się z żadnym aktem przemocy. Odkąd mówię otwarcie, że jestem gejem, widzę tę różnicę w mojej rodzinie, która jest bardzo tolerancyjna. Niedawno moi bliscy poznali mojego chłopaka Maxima i byli nim zachwyceni. Czuję się szczęśliwy, bo dziś, gdy jadę do mojej babci, ona wita nas obiadem podanym na wykrochmalonym obrusie, a obok czeka na nas czyściutki pokój. To moje małe szczęśćia i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł mi tego zabronić, bo przedstawiam mu chłopaka, a nie dziewczynę – przyznaje.

Chcesz wiedzieć, czego Michał Kwiatkowski zazdrości swojemu bratu, Dawidowi, czy z nim rywalizuje i po co naprawdę chodzi na jego koncerty? To wszystko przeczytasz w nowym numerze “Party”.
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Michał Kwiatkowski nie ukrywa swojego związku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz