Michał Kwiatkowski ma już datę ślubu z Maximem!Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza są razem od półtora roku. Para chętnie zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia, a już niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza są razem od półtora roku. Jak się poznali? Panowie poznali się w klubie, a pierwszy krok zrobił Michał, który po prostu podszedł i zagadał do Maxima. Pierwsze co przykuło jego wzrok to piękny uśmiech przyszłego ukochanego.

Wszystko potoczyło się dość szybko i dziś panowie nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Po raz pierwszy zdradzili kilka miesięcy temu magazynowi Gala, że planują ślub! Wówczas panowie zdradzili parę szczegółów ze swojego ślubu, który już niedługo odbędzie się w Paryżu.

Część oficjalna odbędzie się w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii, gdzie mieszkamy. Wciąż nie wiemy natomiast, jak będzie wyglądało nasze wesele. Najbardziej chcielibyśmy zorganizować je w jakimś pałacyku w lesie – wyznał w magazynie Gala Kwiatkowski.

Dziś Michał Kwiatkowski podzielił się z fanami kolejną dobrą wiadomością. Tym razem zdradził, że już mają wyznaczoną datę ślubu! Jak przyznaje polski muzyk, same formalności zajęły sporo czasu, ponieważ Michał Kwiatkowski nie jest obywatelem Francji. Na szczęście wszystko się udało i para już niedługo stanie na ślubnym kobiercu.

Wniosek zaakceptowany, mamy datę naszego ślubu! Było trochę więcej papierkowej roboty ( nie mam francuskiego obywatelstwa) ale udało się! Wszystko jest możliwe! Love wins! – podpisał zdjęcie z ukochanym Michał Kwiatkowski.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Michał Kwiatkowski ma już datę ślubu z Maximem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz