Michał Figurski szykuje się do ślubuMichał Figurski (44 l.) w czerwcu weźmie ślub ze swoją narzeczoną. Dziennikarz nie posiada się z radości! 44-latek, który rok temu zaręczył się z dziennikarką Magdaleną Kasperowicz, uznał, że skoro powiedział A, teraz musi powiedzieć B i postanowił sformalizować związek.

“Ślub jest zaplanowany na czerwiec. Uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie” – zdradza w rozmowie z “Twoim Imperium” osoba świetnie zorientowanej w temacie. Jednak to wszystko co mogła wyjawić gazecie. “Bo Michał by mnie za to rozszarpał” – uzasadnia.

Michał i jego ukochana stanowią świetnie dobraną parę. Magdalena Kasperwicz żartobliwie pochwaliła się na Facebooku, że z takim mężczyzną ma dzień kobiet przez okrągły rok. Figurski odpowiedział jej tak:

“Z kobietą, która każdego dnia wystarcza za 365 innych, to nie sztuka cały rok świętować”.

Zaręczyli się szybko, po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Podobno dziennikarka była zaskoczona oświadczynami, ale przyjęła pierścionek. O planowanym na bieżący rok ślubie Michał Figurski przebąkiwał już w środku ubiegłorocznego lata i wszystko wskazuje na to, że dziennikarz nie rzucał słów na wiatr.

Czy tak szybko jak ślubu, fani dziennikarza mogą spodziewać się kolejnego dziecka gwiazdora?
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Michał Figurski szykuje się do ślubu

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz