Michael Douglas w tragicznej formie? Umiera?Michael Douglas po pięciu latach znowu zmaga się z nowotworem? Aktorowi zostało ponoć niecałe pół roku życia. Michael Douglas pod koniec 2010 roku zdradził, że zdiagnozowano u niego rozległy nowotwór języka. Choć stan gwiazdora był bardzo poważny, to na szczęście lekarzom udało się pokonać jego chorobę i Douglas mógł wrócić do pracy. Niestety, jak donosi serwis “Radar Online”, teraz nowotwór aktora powrócił ze zdwojoną siłą i podobno zostało mu już zaledwie pół roku życia.

Douglas załamany diagnozą miał zaszyć się na ukochanych Bermudach, gdzie urodziła się jego matka. Tam gwiazdor postanowił nie tylko powspominać swoje życie, ale również zrobić plany na to, co ma się wydarzyć po jego śmierci.

Oczy Michaela zaszkliły się łzami, gdy dotarł na wyspę, z której pochodzili jego przodkowie – zdradził w rozmowie z “Radarem” znajomy Michaela Douglasa. Ze wzruszeniem spojrzał na morską wodę, wiedząc, że być może widzi ją po raz ostatni. Zdecydował też, że to właśnie tutaj mają być rozsypane jego prochy.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Michael Douglas w tragicznej formie? Umiera?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz