Melissa McCarthy zrzuciła 20 kilogramów!Nadwaga, zabawny głos i twarz wiecznie uśmiechniętej sąsiadki czyli cechy rozpoznawcze Melissy McCarthy. Do niedawna. Dziś zniknęła tusza, która jeszcze kilka lat temu sprawiała, że wszyscy zadawali sobie pytanie jak udało się jej zostać gwiazdą Hollywood? Jak przystało na aktorkę komediową ze swoją figurą nigdy nie miała problemów i chętnie z niej żartowała. Do czasu, gdy okazało się, że żaden z projektantów nie podejmie się uszycie dla niej sukni na galę Oscarową. Podobno jeden z kryyków nazwał ją wówczas “traktorem i hipopotamem”. Co na to Melissa?

Okazało się, że ta sytuacja dała jej do myślenia. Aktorka zawzięła się i postanowiła zmienić swój styl życia. W ubiegłym roku zagrała w filmie „Agentka” gdzie jako analityk FBI dostała aktorskie zadanie – zagrać kogoś idealnie wtapiającego się w tłum. I udało się. Później wpadła na genialny pomysł, kóry podsunął jej problem z oscarową sukienką. Skoro nikt nie chciał jej uszyć dla niej, postanowiła zrobić to sama.

Melissa McCarthy założyła firmę i przygotowała własną linię ubrań „Melissa McCarthy Seven7”. Linia ubrań została stworzona specjalnie z myślą o kobietach z pełnymi kształtami i ..szybko zdobyła uznanie kobiet.

Dziś Melissa McCarthy nie lubi wypowiadać się na temat swojej wagi. Jedyna informacja i chyba najważniejsza jaka dodarła do prasy to ta, że aktorka schudła ponad 20 kilogramów! Choć wciąż brakuje jej nieco do figury modelki to mimo wszystko aktorka wygląda fenomenalnie.
Żródło info: Gala.pl
lg share en Melissa McCarthy zrzuciła 20 kilogramów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz